Firma

Historia

Firma AMOB S.A., którą w 1960 r. założył António Martins Oliveira Barros, a którą następnie przejęli jego dwaj synowie, Luis Barros i Manuel Barros, stopniowo stała się wiodącym na świecie producentem technologii do obróbki metalu.

Firma AMOB jest znana na całym świecie ze swojej jednej z najszerszych i silnie wyspecjalizowanej oferty maszyn do gięcia rur, gięcia kształtowników i kucia profilowego,  od najprostszych urządzeń ręcznych, do najbardziej zaawansowanych i łatwych w obsłudze rozwiązań CNC. Dzięki temu, do tej pory zdołała zająć ogromne obszary rynku, takie jak: przemysł samochodowy i okrętowy, lotnictwo, transport, meble, budownictwo, energetyka, przemysł chemiczny, inne towary, rolnictwo, sport i inne. 

Realizowany przez firmę AMOB program ciągłego rozwoju będzie trwać nieustannie. Jakość naszych maszyn stanowi zawsze element życia pracowników firmy AMOB, podobnie jak przyjaźń i satysfakcja naszych klientów.

Produkcja

Firma AMOB jest dumna z historii swojej produkcji w Portugalii i zatrudnia ponad 130 pracowników w sektorze produkcyjnym. Manuel Barros i Luis Barros, dyrektorzy generalni, są obecnie czynnymi partnerami portugalskiej organizacji producentów AIMMAP (członka CECIMO).

Główny zakład firmy AMOB, o powierzchni 18000m2 został niedawno odnowiony i uzupełniony o najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym centra obróbki CNC, tokarki CNC, frezarki CNC, maszyny do cięcia blachy oraz giętarki, co gwarantuje wysoki standard produkcji.

Firma AMOB stopniowo zwiększała swoje możliwości i zdolność produkcyjną, aby sprostać wymaganiom klientów i oczekiwaniom rynku. W ciągu tych lat wyspecjalizowała się również w produkcji innych rodzajów maszynerii, takich jak linie profilowania rolkowego, głębokotłoczne prasy pojedynczego i podwójnego działania oraz maszyny do obróbki kamienia.

Produkty firmy AMOB są projektowane przez jej dział techniczny, przez wysoce wykwalifikowanych i uzdolnionych inżynierów, którzy potrafią zapewnić dobry stosunek jakości do ceny poprzez wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań.

Lokalizacja na świecie

Firma AMOB jest ulokowana w 4 krajach, z czego 2 fabryki znajdują się w Portugalii, a placówki handlowe w Rosji, Brazylii i Hiszpanii.

Międzynarodowa sieć 69 biur i centrów technicznych zapewnia kompleksową obsługę klienta na poziomie lokalnym i gwarantuje jakość produktów AMOB.

"Potwierdzanie naszych talentów, dostarczanie przełomowych innowacji, zapewnianie naszym klientom wyjątkowej przewagi konkurencyjnej i budowanie trwałych wartości"

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI